Onze medewerkers

 

Jean-Paul van der Wegen

Klant Contact Centrum

info@vaartland.nl

Stefan Ludden

Teamleider Heerenveen

stefan.ludden@vaartland.nl

Peter Bansema

Verkoopadviseur Heerenveen

peter.bansema@vaartland.nl

Anne-Peter Keizer

Verkoopadviseur Heerenveen

anne-peter.keizer@vaartland.nl

 

Peter Baas

Teamleider Stolwijk/Nijmegen

peter.baas@vaartland.nl

Jeroen Kik

Verkoopadviseur Stolwijk

jeroen.kik@vaartland.nl

Gerben Lekkerkerker

Verkoopadviseur Den Haag

gerben.lekkerkerker@vaartland.nl

Peter Lorié

Verkoopadviseur Stolwijk

peter.lorie@vaartland.nl

Jop Faas

Verkoopadviseur Stolwijk

jop.faas@vaartland.nl

Alan Ari

Teamleider Breda

alan.ari@vaartland.nl

Jeffrey Kramps

Teamleider Den Haag

jeffrey.kramps@vaartland.nl

Anne-Jan Krol

Teamleider Zwolle

anne-jan.krol@vaartland.nl

Bert van Doornmalen

Teamleider Helmond

bert.van.doornmalen@vaartland.nl

Robbin Tuitert

Teamleider Halsteren

robbin.tuitert@vaartland.nl

Ralf van Waterschoot

Verkoopadviseur Halsteren

ralf.van.waterschoot@vaartland.nl

Ali Mohamed

Verkoopadviseur Zwolle

ali.mohamed@vaartland.nl

Lucas Hogeman

Verkoopadviseur Zwolle

lucas.hogeman@vaartland.nl

Dion ter Barge

Junior Verkoopadviseur Helmond

dion.ter.barge@vaartland.nl

Martijn Hassink

Verkoopadviseur Helmond

martijn.hassink@vaartland.nl

Kees van Ginkel

Verkoopadviseur Nijmegen

martijn.hassink@vaartland.nl

Remon van Eck

Verkoopadviseur Nijmegen

remon.van.eck@vaartland.nl

Unieke zoekhulp van Vaartland.nl Vind de auto die bij je past met onze zoekhulp
Zoek occasions
Regulier zoeken