Onze medewerkers

 

Jean-Paul van der Wegen

Klant Contact Centrum

info@vaartland.nl

Stefan Ludden

Vestigingsmanager Heerenveen

stefan.ludden@vaartland.nl

Peter Bansema

Verkoopadviseur Heerenveen

peter.bansema@vaartland.nl

Peter Bosch

Verkoopadviseur Apeldoorn

peter.bosch@vaartland.nl

Anne-Peter Keizer

Verkoopadviseur Heerenveen

anne-peter.keizer@vaartland.nl

 

Peter Baas

Vestigingsmanager Stolwijk

peter.baas@vaartland.nl

Jeroen Kik

Verkoopadviseur Stolwijk

jeroen.kik@vaartland.nl

Gerben Lekkerkerker

Verkoopadviseur Den Haag

gerben.lekkerkerker@vaartland.nl

Peter Lorié

Verkoopadviseur Stolwijk

peter.lorie@vaartland.nl

Theo Kik

Vestigingsmanager Breda

theo.kik@vaartland.nl

Jop Faas

Verkoopadviseur Stolwijk

jop.faas@vaartland.nl

 

Wessel Nieuwlaat

Verkoopadviseur Breda

wessel.nieuwlaat@vaartland.nl

Alan Ari

Verkoopadviseur Breda

alan.ari@vaartland.nl

Jeffrey Kramps

Vestigingsmanager Den Haag

jeffrey.kramps@vaartland.nl

Anne-Jan Krol

Vestigingsmanager Zwolle

anne-jan.krol@vaartland.nl

Bert van Doornmalen

Vestigingsmanager Helmond

bert.van.doornmalen@vaartland.nl

Max Billekens

Verkoopadviseur Helmond

max.billekens@vaartland.nl

Robbin Tuitert

Verkoopadviseur Halsteren

robbin.tuitert@vaartland.nl

Ralf van Waterschoot

Verkoopadviseur Halsteren

ralf.van.waterschoot@vaartland.nl

Stan Minkjan

Verkoopadviseur Zwolle

stan.minkjan@vaartland.nl

Ali Mohamed

Verkoopadviseur Zwolle

ali.mohamed@vaartland.nl

Dion ter Barge

Junior Verkoopadviseur Helmond

dion.ter.barge@vaartland.nl

Martijn Hassink

Vestigingsmanager Nijmegen

martijn.hassink@vaartland.nl

Kees van Ginkel

Verkoopadviseur Nijmegen

martijn.hassink@vaartland.nl

Unieke zoekhulp van Vaartland.nl Vind de auto die bij je past met onze zoekhulp
Zoek occasions
Regulier zoeken