2357 klantbeoordelingen beoordelingen Vaartland.nl 7,3 10

Onze medewerkers

 

Jean-Paul van der Wegen

Klant Contact Center

info@vaartland.nl

Sipke Rijpma

Klant Contact Center

info@vaartland.nl

Stefan Ludden

Vestigingsmanager Zwolle

stefan.ludden@vaartland.nl

Peter Bansema

Verkoopadviseur Heerenveen

peter.bansema@vaartland.nl

Peter Bosch

Verkoopadviseur Apeldoorn

peter.bosch@vaartland.nl

Pieter van den Hengel

Vestigingsmanager Apeldoorn

pieter.van.den.hengel@vaartland.nl

Arno Visser

Verkoopadviseur Apeldoorn

arno.visser@vaartland.nl

Willem-Hendrik Wiegersma

Verkoopadviseur Heerenveen

willem-hendrik.wiegersma@vaartland.nl

Anne-Peter Keizer

Verkoopadviseur Heerenveen

anne-peter.keizer@vaartland.nl

 

Peter Baas

Vestigingsmanager Stolwijk

peter.baas@vaartland.nl

Jeroen Kik

Verkoopadviseur Stolwijk

jeroen.kik@vaartland.nl

Gerben Lekkerkerker

Verkoopadviseur Stolwijk

gerben.lekkerkerker@vaartland.nl

Peter Lorié

Verkoopadviseur Stolwijk

peter.lorie@vaartland.nl

Theo Kik

Vestigingsmanager Breda

theo.kik@vaartland.nl

Jop Faas

Verkoopadviseur Breda

jop.faas@vaartland.nl

 

Wessel Nieuwlaat

Verkoopadviseur Breda

wessel.nieuwlaat@vaartland.nl

Jeffrey Kramps

Vestigingsmanager Den Haag

jeffrey.kramps@vaartland.nl

Thom van den Ende

Verkoopadviseur Stolwijk

thom.van.den.ende@vaartland.nl

 

 

Samantha Zuidam

Verkoopadviseur Den Haag

samantha.zuidam@vaartland.nl

Anne-Jan Krol

Verkoopadviseur Zwolle

anne-jan.krol@vaartland.nl

Bert van Doornmalen

Vestigingsmanager Helmond

bert.van.doornmalen@vaartland.nl

Max Billekens

Verkoopadviseur Helmond

max.billekens@vaartland.nl

Jop Cent

Verkoopadviseur Helmond

jop.cent@vaartland.nl

Rein Driessen

Vestigingsmanager Nijmegen

rein.driesen@vaartland.nl

 

Bob van Erp

Verkoopadviseur Nijmegen

bob.van.erp@vaartland.nl

Robbin Tuitert

Verkoopadviseur Halsteren

robbin.tuitert@vaartland.nl

Ralf van Waterschoot

Verkoopadviseur Halsteren

ralf.van.waterschoot@vaartland.nl

Edy Timmer

Verkoopadviseur Den Haag

edy.timmer@vaartland.nl

Unieke zoekhulp van Vaartland.nl Vind de auto die bij je past met onze zoekhulp
Zoek occasions
Regulier zoeken