Onze medewerkers

 

Stefan Ludden

Teamleider Heerenveen

stefan.ludden@vaartland.nl

Peter Bansema

Verkoopadviseur Heerenveen

peter.bansema@vaartland.nl

Peter Baas

Teamleider Stolwijk

peter.baas@vaartland.nl

Peter Lorié

Verkoopadviseur Stolwijk

peter.lorie@vaartland.nl

Jeroen van der Klundert

Verkoopadviseur Stolwijk

jeroen.van.der.klundert@vaartland.nl

Rogier de Lijster

Verkoopadviseur Breda

rogier.de.lijster@vaartland.nl

Alan Ari

Teamleider Breda

alan.ari@vaartland.nl

Jop Faas

Teamleider a.i. Helmond

jop.faas@vaartland.nl

Jeffrey Kramps

Teamleider Den Haag

jeffrey.kramps@vaartland.nl

Gerben Lekkerkerker

Verkoopadviseur Den Haag

gerben.lekkerkerker@vaartland.nl

Nino de Jonge

Verkoopadviseur Den Haag

nino.de.jonge@vaartland.nl

Ali Mohamed

Verkoopadviseur Zwolle

ali.mohamed@vaartland.nl

Robbin Tuitert

Teamleider Halsteren

robbin.tuitert@vaartland.nl

Kees van Ginkel

Verkoopadviseur Nijmegen

kees.van.ginkel@vaartland.nl

Stefan van Eck

Teamleider Apeldoorn

stefan.van.eck@vaartland.nl

Willem Sakkers

Teamleider a.i Zwolle

willem.sakkers@vaartland.nl

Unieke zoekhulp van Vaartland.nl Vind de auto die bij je past met onze zoekhulp
Zoek occasions
Regulier zoeken